Keni nje pyetje Na telefononi:+ 86-13407544853

Shtresë e dyfishtë e ndjerë

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Makina e letrës me dy shtresa përfshin një strukturë të përbërë 1 + 1 dhe një shtresë të dyfishtë të strukturës së fijeve MD. Struktura e përbërë 1 + 1 BOM përbëhet nga dy trashësi të ndryshme të materialit bazë. Të dy këto materiale bazë mund të ndryshohen në konstruksion dhe madhësi të ndryshme për t'iu përshtatur kërkesave të makinerive të ndryshme të letrës. Ai përpunon veti me cilësi të lartë të tilla si rezistenca e shtypjes së lartë, fleksibiliteti i mirë, përshkueshmëria e mirë, stabiliteti i madhësisë së mirë, zgjatja më pak, forca e shkëlqyeshme elastike dhe mund të eleminojë shenjat e vakumit, shenjën e vrimës së verbër, shenjën e brazdës etj. : shtypës groove, shtypës thithës vakumi, shtypës shumë shtypës, shtypës me rrotullim me diametër të madh i cili mund të prodhojë letër shtypjeje të shkallës së lartë, letër shtypi, letër teknike, letër paketimi, tabelë letre të shkallës së lartë etj.

双层

Karakteristikat kryesore:

1. Kapacitet i lartë anti-ngjeshës.

2. Elasticitet dhe rikuperim jashtëzakonisht i lartë.

3. Kullueshmëria e fortë dhe vëllimi më i madh i pavlefshëm.

4. Koha e gjatë e mbajtjes së rezistencës ndaj konsumimit dhe forca plastike e ndjerë.

5. Shpërndarja e butë e sipërfaqes së ndjerë dhe madje edhe e presionit.

Përparësitë:

• Gërshetimi: endje e pafund, qëndrueshmëri e mirë, mund të endesh pëlhura me bazë monofilamente

• Pëlhura: të gjitha fibra të importuara, kockë e butë

• Prona: shpejtësi e lartë e fillimit, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, funksionim i qëndrueshëm

• Mbarimi: larja, para-ngjeshja

Shtresë e dyfishtë e ndjerë

Seri të ndjerë

Aplikacion

Parametri teknik

Shtresë e dyfishtë e ndjerë

Ndjehet formimi i shtresës dyfishe

Makinë letre

Multi-cilindër, Super Formimi, Fourdrinier, Superposition Wire, Nip Wire Making Paper Machine etj për lloje të ndryshme të makinës letër

Ndjehet GSM

950-1450g / m2

Toleranca e ndjerë GSM

≤ ± 4%

Shtypi i shtresës dyfishtë Felt

Shpejtësia e punës

0001000m / min

Depërtueshmëria e ajrit

30-110cfm

Shtresë e dyfishtë Shtresa speciale e përbërë

Lloj letre

G8g / m2 të gjitha llojet e letrës

Rezistenca në tërheqje

0003000N / 5cm

Përqindja e zgjatjes

.0.6%

Niveli i lartë i një shtrese të dyfishtë

Presioni i vijës

60-200KN / m

Ndryshimi i gjerësisë

C c 2cm


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Kategoritë e produkteve